EN LV LT

Meie koostööpartnerid

Püüame klientidele leida kõige paremad ja sobivamad lahendused. Vaatamata sellele, et oleme valikute osas üsna konservatiivsed, kellele usaldada oma klientide risikide hoidmine, väärtustame elutervet konkurentsi, mis tagab klientidele parimad lahendused.

Mandatum Life Insurance Company Limited Eesti filiaal

Mandatum Life Grupp on üks Soome tunnustatumaid ja parima maksevõimega finantsteenuste pakkujaid, kes kuulub edukasse Sampo Gruppi. Pakutavad teenused: varahaldus, investeeringud, kogumislahendused, isikliku riskikindlustuse lahendused ning motivatsiooni- ja tasustamislahendused. Mandatum Life Insurance Company Limited opereerib Eestis, Lätis ja Leedus läbi filiaalide. Mandatum Life Grupil on Soomes ja Baltikumis kokku 300 000 klienti.

More

Salva Kindlustuse AS

Salva Kindlustuse AS on 1993. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev kindlustusselts, mis enam kui kahekümne viie tegevusaastaga on tõusnud üheks juhtivaimaks täisteenust pakkuvaks seltsiks Eestis. 

More

AAS “BTA Baltic Insurance Company” Eesti filiaal

BTA suurim aktsionär on „Vienna Insurance Group AG”, kellel on ligi 200-aastane kogemus kindlustussektoris. See kontsern hõlmab rohkem kui 50 kindlustusseltsi 25 riigis ja selles töötab 25 000 inimest. 2018 aastal oli VIGi ettevõtete varakindlustuse turuosa Balti riikides üle 17%.

More

ADB “Compensa Vienna Insurance Group” Eesti filiaal

Eesti turul tegutseb Vienna Insurance Group Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaalina. Eestis alustati varakindlustustoodete pakkumist 2016.aasta alguses. Tänaseks on klientide arv kasvanud juba üle 20 000.

More

ERGO Insurance SE

ERGO on üks juhtivatest kindlustusseltsidest Baltikumis, pakkudes terviklikku valikut nii vara- kui elukindlustuslahendustest. Eestis, Lätis ja Leedus usaldab ERGO Grupi teenuseid, teadmisi ning finantsilist stabiilsust üle 550 000 kliendi.

More

ADB Gjensidige Eesti filiaal

Gjensidige on Põhja- ja Baltimaade suuruselt teine kindlustusgrupp. Norras 200 aastat kogemust, Eestis on tegutsetud juba üle 10 aasta.

More

IF P&C Insurance AS

If pakub kahjukindlustusteenust Rootsi, Norra, Soome, Taani, Baltimaade ja Venemaa klientidele ning samuti rahvusvahelisi teenuseid Põhjamaade klientidele, kes tegutsevad välisriikides. Alates 1. juulist 2009 on Baltikumis tegevus koordineeritud ühisseltsis If P&C Insurance AS, mis on registreeritud Eestis. Tegevus Lätis ja Leedus toimub filiaalides.

More

PZU Kindlustus – AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaal

PZU Kindlustus on Leedu kahjukindlustusseltsi AB “Lietuvos draudimas” Eesti filiaal, mis kuulub rahvusvahelisse PZU kontserni ja kasutab Eestis PZU kaubamärki.

More

Seesam Insurance AS

Seesam on varakindlustust pakkuv selts, tegutseb Baltimaade turul aastast 1991. Alates 2018 aastast kuulub VIG Gruppi.

More